Ana sayfa

LIAOCHENG JIUJIUJIAYI PRECISION MACHINERY CO.,LTD

şirket Profili
Liaocheng Jiujiujiayi Yakıt Enjeksiyon Co, Ltd Bul Liaocheng, Shandong.It her zaman müşteriler tarafından Dokuz Dizel olarak adlandırılır. Liaocheng Jiujiujiayi Yakıt Enjeksiyon Co, Ltd (fabrika), Liaocheng Jiujiujiayi Imp. Aynı gruba. Teknoloji yoğun bir üretim olarak, her zaman pazar tarafından yönlendirilir, zamanla ilerler, ürün kalitesini sürekli iyileştirir, yakıt enjeksiyon endüstrisinde en üst kalite seviyesine ulaşmış oluruz.

Jiujiujiayi ağırlıklı olarak ürünler: Common Rail Enjeksiyon Pompası, Common Rail Enjektör, Common Rail Memesi, Common Rail Kontrol Valfleri ve Solenoid Valfler, Dizel Piston, Teslimat Valfleri.Moreover Çekirdek tedarik edebiliyorsanız, enjeksiyon pompası ve enjektör yeniden üretim hizmeti sağlayabiliriz. Bu ürünler Avrupa, ABD, Orta ve Güney Amerika, Güneydoğu Asya ve Afrika'ya satılmaktadır. Mal kalitesi bu alandaki müşteriler tarafından onaylanmaktadır.

Jiujiujiayi, Kalite, yaşam, İyi Kredi, Ruh, Görev olarak başarınızdır. Kullanım maliyetinizi düşürmek için her türlü çabayı gösteriyoruz.

Bizim avantajımız:

1. en popüler ve son baskı üretim ekipmanları

2. ISO / TS16949 CE Geçiş

3. tedarik toppest sınıf çin kökenli oem ürün

4. Professional satış öncesi ve satış sonrası 20 saat hizmet

5. uygun fiyat

6. Büyük stok, Hızlı Teslimat

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Liaocheng Jiujiujiayi Yakıt Enjeksiyon Co, Ltd 1956 yılında kuruldu

2006 yılında kurulan Dünya Birliği Grubu Limited HongKong Şirketi

Liaocheng Jiujiujiayi İth. & Exp.Co., Ltd 2013 yılında kuruldu

LIAOCHENG JIUJIUJIAYI PRECISION MACHINERY CO.,LTD LIAOCHENG JIUJIUJIAYI PRECISION MACHINERY CO.,LTD LIAOCHENG JIUJIUJIAYI PRECISION MACHINERY CO.,LTD LIAOCHENG JIUJIUJIAYI PRECISION MACHINERY CO.,LTD
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Satıcı

Markalar : 9 ve oem

No. Çalışanları : 500~550

Yıllık satış : 8000000-10000000

Yıl kurulan : 2013

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin LIAOCHENG JIUJIUJIAYI PRECISION MACHINERY CO.,LTD Sertifikalar Çin LIAOCHENG JIUJIUJIAYI PRECISION MACHINERY CO.,LTD Sertifikalar Çin LIAOCHENG JIUJIUJIAYI PRECISION MACHINERY CO.,LTD Sertifikalar